KONST / Litografier / Färglitografi 15792010
nr 1579 2010
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Signerad, numrerad Ea, Kvinna. Färglitografi. Bladets mått: 87x29 cm, yttermått inklusive ram: 102x42 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 20 november 2023
kl 18:11:22
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
20 nov